Quality Engineer / Inżynier Jakości in Lear Corporation 2022 at Warsaw, Mazowieckie, Poland

Website Lear Corporation

This Job Listing is about Lear Corporation in Warsaw, Mazowieckie, Poland 2022
Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Twój Zakres Obowiązków

  • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta.
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu.
  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment.
  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych (MSA)
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA).
  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości.
  • Tworzenie standardów jakości.
  • Wspieranie analiz PFMEA.
  • Wsparcie jakościowe dla produkcji.
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem w trakcie nowych uruchomień

Nasze Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO 9001/IATF 16949).
  • Znajomość core tools: FMEA, PPAP, MSA, SPC, APQP
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking

Company: Lear Corporation
Vacancy Type: Full Time
Job Location: Warsaw, Mazowieckie, Poland
Application Deadline: N/A

Jobzyy.com

To apply for this job please visit .